گالری کاشی کلاسیک

 گالری کاشی و سرامیک کلاسیک

 مدیرفروش : محمدرضا رودبارانی

 نشانی : اراک - خیابان آیت الله غفاری - تقاطع چهارراه انوری - فروشگاه کلاسیک

 تلفن : 3254190-0861 و  09181612770 و  09188644369

 تلفکس : 3251208-0861

 

مزایای جکوزی

    ماساژ در زیر آب از روش های درمانی بسیار مؤثر در رفع درد عضلات، مفاصل و استخوانها می باشد. استفاده کنندگان از جکوزی در داخل حوضچه قرار می گیرند و اعضاء بدن خود را به تناوب در مسیر فواره های زیر آب قرار می دهند.

بعد از خروج از جکوزی باید مدتی استراحت نمود تا بدن به حالت اولیه برگشت نماید.

 گالری کاشی کلاسیک- وان جكوزي

وان جکوزی

  

 گالری کاشی کلاسیک- وان جكوزي

وان جکوزی

  

کاشی کاری موزاییکی در آشپزخانه

هنگامی که سخن از مدرن کردن آشپزخانه می شود انواعی از انتخاب های مختلف در برابر شما قرار دارد . در حال حاضر یکی از مطلوب ترین انتخاب های افراد به علت تنوع نقش و طرح آن کاشی های موزاییکی است . این کاشی ها بسیار مقاوم بوده و برای مکان پر رفت و آمدی مثل اشپزخانه مناسب می باشند . این کاشی ها توانایی تحمل فشار زیادی را دارند .
اگر به دنبال کاشی با انواع نقش و رنگ و طرح هستید این مورد بهترین انتخاب برای شماست . به کمک این کاشی ها می توان محیط آشپزخانه را شادتر و پرطراوت تر نمود . مواد مختلفی مثل شیشه و سرامیک در این کاشی ها به کار رفته و نمایی زیبا به اشپزخانه می دهد .

کاشی متخلخل

کاشی متخلخل

  

کاشی متخلخل

کاشی متخلخل

  

طرح کاشی آشپزخانه

طرح کاشی آشپزخانه

  

کاشی کرمی

کاشی کرمی

  

کاشی کاری حمام

مهم ترین تاثیر در دکوراسیون حمام را رنگ و نقش کاشی ها ایفا می کند و از مزایای سرامیک آن است که در تمامی نقاط حمام چه زیر دوش چه نزدیک وان چه رختکن و چه در سایر فضاها هماهنگی خوبی دارد و در همه مکان ها قابل استفاده است . اولین گام در انتخاب سرامیک انتخاب طرح  آن است که به طور کلی به دو دسته برجسته و مسطح و بدون تخلخل تقسیم می شود .
رطوبت در حمام بسیار بالاست و باید به نفوذ آب و همچنین رسوب کردن مواد درون آن و کف های صابون و جمع شدن جرم در این مکان توجه کرد . به علت وجود این آلودگی ها و کثیف شدن سریع پیش نهاد می شود سرامیک های حمام دارای خلل و فرج یا نقوش برجسته نباشند . هم چنین سرامیک انتخابی برای حمام نباید زیاد لیز باشد .
استفاده از سرامیک های بزرگ در حمام های کوچک، زیبا نیست. بهتر است در این حمام ها از سرامیک های کوچک تر با نقش های ظریف تر استفاده کنید .
دیوارهایی با رنگ های تیره تر و کف پوش های طرح دار نمایی جدید به حمام شما می دهد . استفاده از رنگ های سرد و آرام برای حمام ها بسیار رایج است اما به خاطر داشته باشید که استفاده از رنگ های گرم در حمام احساس سرما را در این محیط کمتر می کند و ابتکار جالبی خواهد بود . اگر طرح کف پوش شما رنگ سرد و چینی مانندی است می توانید دیوارها را با رنگ گمتری رنگ نمایید . حتی اگر وسعت حمامتان اجازه می دهید می توانید از کفپوش ها یا آبگیرهای رنگین با رنگ های گرم و درخشان در جاهای مختلف آن استفاده کنید .

 

در اینجا نکاتی جهت کمک به شما در انتخاب کاشی های حمام ارائه شده است :
- قبل از هر کار رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید اگر به دنبال انتخاب رنگ های یکدست هستید می توانید در حاشیه ها رنگ های روشن تر و برای زمینه رنگ پر رنگ تر را استفاده کنید .
- استفاده از رنگ های متضاد برای دیوارها و کف حمام تاثیر جالبی خواهد داشت .
- اگر می خواهید رنگ های کاملا یکسان برای دیوارها و کف استفاده کنید می توانید از شکل های متنوع استفاده کنید مثلا کف پوش ها مربعی و دیوارها دارای کاشی لوزی شکل باشند .
- از رنگ های ابر و باد متضاد با سرامیک تان استفاده کنید می توانید ترکیبی از زرد و کرم یا سفید و قرمز را استفاده کنید .
- ایجاد طرح های هندسی با چیدمان سرامیک ها نیز ایده ای نو می باشد .
- اگر تازه ازدواج کرده اید استفاده از کاشی های گلدار با زمینه ملایم مثل صورتی یا سبز روشن یا آبی روشن فضایی رمانتیک ایجاد می کند.
- برای ایجاد نمایی کاملا متفاوت به سراغ سبک مدیترانه ای بروید و از کاشی های سفالی قرمز و کاشی های طرح دار دستی مکزیکی یا سایر کاشی های سنتی استفاده کنید.
- برای بزرگ تر نشان دادن حمام از رنگ های روشن کمک بگیرید هم چنین از آینه های زیادی استفاده کنید.

کاشی کرم قهوه ای

کاشی کرم قهوه ای

  

کاشی آبی سفید و کابینت دستشویی و سنگ توالت

کاشی آبی سفید و کابینت دستشویی و سنگ توالت

  

کاشی سبز و سفید و روشویی و توالت فرنگی

کاشی سبز و سفید و روشویی و توالت فرنگی

  

کاشی نارنجی سفید و روشویی کابینتی

کاشی نارنجی سفید و روشویی کابینتی

  

کاشی طرح دار صورتی زرشکی ، آینه ، روشویی کوچک، سرویس بهداشتی

کاشی طرح دار صورتی زرشکی ، آینه ، روشویی کوچک، سرویس بهداشتی

  

کاشی زرح دار کرم قهوه ای و روشویی کابینتی

کاشی طرح دار کرم قهوه ای و روشویی کابینتی

  

شیرآلات بهداشتی KWC

شیرآلات بهداشتی KWC

  

انواع روشویی و توالت فرنگی

انواع روشویی و توالت فرنگی ، سرویس بهداشتی

  

بازگشت/صفحه اصلی